Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому при ПМС хочеться солодкого

Чому при ПМС хочеться солодкого

Під час передменструального синдрому багатьох жінок тягне на солодке, і вони починають вживати по 500 зайвих калорій на день.

Згідно з дослідженням National Institute of Nutrition and Food Technology, переїдання під час ПМС може бути пов’язане зі змінами рівнів гормонів.

ПМС часто супроводжується здуттям, хворобливими спазмами та різкими перепадами настрою, а солодощі допомагають жінкам легше переносити всі ці неприємні симптоми. За кілька днів до початку менструації у жінок з’являється кілька сотень грамів зайвої ваги в порівнянні з іншими днями місяця.

На думку дослідників, переїдання під час ПМС пояснюється змінами рівнів естрогенів, прогестерону, а також так званого «гормону щастя» – серотоніну, з вини якого відбуваються різкі перепади настрою. Коли рівень серотоніну в організмі жінки падає, в раціоні з’являється додаткова кількість вуглеводів, мета яких – підвищити показники цього гормону і повернути відчуття спокою. Ось чому жінки під час ПМС частіше вживають хліб, пасту, солодощі та інші продукти, багаті вуглеводами.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено