Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені визнали солодке безпечним для фігури

Учені визнали солодке безпечним для фігури

Американські дієтологи з’ясували, що ні кількість, ні частота поїдання цукерок і тістечок не впливає на стан здоров’я людини, а тим більше на її вагу.

Учені спробували встановити зв’язок між вживанням солодкого і поганим самопочуттям. З цією метою фахівці провели експеримент за участю п’яти тисяч добровольців.

Висновок здивував своєю несподіваністю! Виявилося, люди, які відмовляють собі в ласощах, страждають ожирінням нітрохи не менше, ніж завзяті ласуни. Крім того, вживання солодощів ніяк не позначається на здоров’ї серцево-судинної системи і загальному стані організму.

Усе ще переживаєш за окружність своєї талії? Тоді тобі буде цікавий і той факт, що з солодощів при помірному і нечастому їх споживанні, ти в середньому отримуєш 44 калорії на день. Це лише 2% добової кількості калорій, яких потребує твій організм.

Між іншим, за словами дієтологів, бажання побалувати себе якимось ласощами найчастіше виникає саме тоді, коли організму необхідний вітамін В, дефіцит якого є причиною занепаду сил і поганого настрою.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено