Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк не набрати зайву вагу

Як не набрати зайву вагу

Учені знайшли причину зайвої ваги і розповіли, як боротися з переїданням.

Згідно з висновками експертів щодо здорового харчування, люди полюбляють шкідливі калорійні продукти більш привабливими в другій половині дня. Саме в цей час відбувається переїдання насиченими жирними і солодкими харчовими інгредієнтами. Після 14:00 краще взагалі не давати собі можливість їсти солодке і жирне.

До того, як прийти до таких висновків, дослідники запросили для тестування 1000 молодих жінок, щоб оцінити їх ставлення до їжі в різний час дня. Отримані дані показали цікаву закономірність – у другій половині дня мозок формує особливе ставлення до їжі з вираженим смаком за рахунок жиру, солі та цукру.

На думку дослідників, після 14:00 люди автоматично думають про шкідливі закуски в більш позитивному ключі, що, в кінцевому рахунку, сприяє посиленню тяги до цих продуктів і їх подальшого споживання.

З цього можна зробити висновки: тим, хто зацікавлений мати струнку фігуру або намагається скинути зайву вагу, слід обмежувати свій доступ до нездорової їжі в другій половині дня і не тримати під рукою різні калорійні ласощі на зразок чіпсів, батончиків, печива.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено