Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені озвучили «золоте правило» харчування

Учені озвучили «золоте правило» харчування

Дослідники з США представили дані, що підтверджують особливу значимість в харчуванні людей такого фактора як час вживання їжі. Вчені порадили взяти за еталон «золоте правило» – нічого не їсти з восьмої вечора до восьмої ранку.

Клініцисти з Інституту біологічних досліджень Солка, які запропонували взяти за стандарт подібний режим харчування, стверджують: при дотриманні цієї умови організм буде працювати правильно і навіть з’явиться можливість схуднути, незалежно від того, які продукти будуть вживатися вдень.

За умови, що протягом 24 годин їжа вживається в різний час, і таке безладне харчування підтримується день у день, виникає особливо високий ризик небезпечних порушень в організмі, вважають дослідники.

«Наші лабораторні експерименти показали, що щоденна зміна часу прийому їжі, а не зміна циркадних ритмів або часу неспання і сну, як вважалося раніше, зачіпає роботу тисячі генів у печінці», – повідомили американські вчені. Вони відзначили, що несприятливі зміни в печінці спричиняють дисфункцію роботи багатьох органів і метаболічних розладів.

Із цієї причини люди, які вживають їжу безсистемно або в нічний час, частіше страждають від діабету і ожиріння, підкреслюють експерти.

На їхню думку, дотримання щоденного режиму харчування за принципом три рази на день в один і той же час до 20 годин надзвичайно важливе для підвищення активності метаболічних генів і оптимального розподілу енергії.
Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено