Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЛікарі: спосіб харчування не впливає на схуднення

Лікарі: спосіб харчування не впливає на схуднення

Щоб схуднути, потрібно вживати їжу часто і невеликими порціями – один із найпопулярніших міфів, який існував до сьогоднішнього дня. Та дієтологи розвінчали його.

Дієти мають не довгостроковий ефект: ми позбавляємося від зайвих кілограмів, але потім швидко їх набираємо. Дієтологи кажуть, що частий прийом їжі допоможе позбутися від постійного відчуття голоду, наситити організм корисними вітамінами, не перевантажувати роботу шлунково-кишкового тракту, а також ефективно худнути.

Але лікарі з Великобританії розвінчали міф про цей спосіб харчування, опублікувавши своє дослідження в журналі Proceedings of the Nutrition Society. Експерти акцентують увагу на тому, що спосіб харчування не впливає на схуднення.

Виходить, якщо розбити добову кількість їжі на менші порції, які потрібно вживати 5-6 разів на добу замість звичних 3, це не призведе до втрати ваги. Починати необхідно зі зменшення сумарної кількості калорій, стверджують лікарі. Наприклад, 2000 ккал розбивати на 5-6 прийомів їжі. Якщо ж ви вживаєте 2700 і більше калорій на день і робите це часто, зниження ваги не відбудеться, особливо, якщо ведете сидячий спосіб життя.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено