Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені спростували міф про користь схуднення

Учені спростували міф про користь схуднення

Науковці спростували усталену думку про те, що після схуднення життя людини змінюється на краще, і вона починає відчувати себе щасливою. Повідомляється, що багато людей, котрі скинули зайву вагу, не тільки не залишаються задоволеними цим, а навіть мріють знову поправитися.

На думку психологів, ті, кому вдається схуднути, часто не можуть повірити в це і продовжують відчувати себе так, ніби їх тіло, як і раніше, далеке від ідеалу. Вони не відмовляються від старого одягу, незважаючи на те, що його розмір стає великим, і за звичкою бояться дивитися на своє відображення в дзеркалі. І ці явища – ще не все, що мучить людей, котрі досягли прогресу в справі вдосконалення своєї фігури.

Такий індивідуум також втрачає радість від дружніх зустрічей і різних заходів, на яких невід’ємним атрибутом є щедрий стіл, багатий різними стравами. Людині, схильній до повноти, доводиться обмежувати себе в їжі, щоб не повернутися до колишніх форм, через що підвищується її нервозність і загальне невдоволення життям.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено