Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені довели неефективність дієт без солі

Учені довели неефективність дієт без солі

Вживання мінімальної кількості солі не несе ніякої користі для здоров’я організму. А в деяких випадках така дієта навіть збільшує ризик смерті від хвороб серцево-судинної системи.

«Помірне вживання солі злегка знижує тиск, але воно призводить до ряду інших наслідків, в тому числі до підвищення в рівні деяких гормонів, що часто переважує позитивні ефекти від спаду тиску. Це дуже важлива новина для людей, які страждають від гіпертонії», – говорить вчений Ендрю Менте з університету Макмастера в Гамільтоні (Канада).

Він та його колеги провели дослідження, в ході якого вони вивчали здоров’я понад 130 тисяч людей з 49 країн світу. Проаналізувавши зміни здоров’я і частоту смертей учасників експерименту, дослідники прийшли до висновку, що дієта зі зниженою кількістю солі не приносить ніяких плюсів організму, особливо якщо людина не страждає від проблем із високим тиском.

Також вони виявили, що якщо людина з’їдає менше трьох грамів солі на день, це негативно відбивається на її здоров’ї, в тому числі на стані серцево-судинної системи.

Учасники моніторингу, які вживали близько двох грамів солі в день, частіше вмирали від інфарктів, інсультів та інших хвороб, ніж люди, що харчувалися їжею, яка містила в цілому близько чотирьох грамів солі на день.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено