Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСвіжовичавлені соки шкідливі для фігури

Свіжовичавлені соки шкідливі для фігури

Список шкідливих для фігури продуктів збільшується мало не щодня. Тепер під заборону потрапили фруктові соки, оскільки в них міститься цукор.

Британські вчені стверджують, що в 40% фруктових напоях міститься гранична добова для дітей доза цукру – 19 г, що становить 5 чайних ложок. Так що, попереджають вчені, не варто поїти своїх дітей соками цілий день, як роблять деякі батьки, вважаючи цей напій альтернативою газованій воді. Ні, з фруктами теж потрібно бути насторожі.

Адже в них міститься фруктоза, яка при потраплянні в організм накопичується навколо печінки, що в підсумку може привезти до хвороби. Звичайно, фруктоза менш небезпечна, ніж традиційний цукор. Він, в свою чергу, дуже швидко відкладається і на нашій талії у вигляді зайвих сантиметрів, може стати причиною виникнення діабету другого типу.

Та кількість фруктози, яку ми отримаємо, з’ївши одне яблуко, звичайно, шкоди ніякої нам не принесе, тому що в фрукті є волокна, які уповільнюють процес всмоктування цукру. А ось коли ви з яблука вичавлюєте сік, цих волокон вже немає, залишається фруктоза в чистому вигляді.

Що робити і як тепер жити далі? Пийте соки у свята, не кожен день, а коли захочеться себе побалувати. Краще з’їжте ціле яблуко і запийте склянкою води. А якщо раптом вам захотілося порції вітамінів, то зробіть овочевий сік і додайте в нього трохи фруктів, тоді ви будете точно знати, скільки цукру надійшло в ваш організм.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено