Підписуйтесь на оновлення у FB або VKРобота над помилками: чому дієта не працює

Робота над помилками: чому дієта не працює

Якщо найщиріші старання ніяк не увінчаються успіхом, винні можуть бути на перший погляд нешкідливі продукти і звички.

Більшість дієт будується на трьох головних ідеях: підрахунку з’їдених калорій, експериментах з білками / жирами / вуглеводами, або ж відмові від конкретних продуктів. На жаль, ми часто забуваємо про важливість балансу жирних кислот, корисних мінералів і амінокислот, які людині необхідно включати до свого щоденного раціону. Доведений наукою факт: мікроелементи дозволяють боротися із зайвою вагою і навіть здатні уповільнити старіння – але тільки у випадку, якщо їм нічого не заважає. Головні фактори, що сприяють дефіциту мікроелементів, потрібно знати в обличчя: їх список ви знайдете нижче:

Перероблені продукти

Кілька циклів обробки знищують поживні елементи, необхідні для нормального життя. Їхнє місце займають зовсім небажані для організму речовини, наприклад, штучні підсолоджувачі. Чи треба говорити про їх небезпеку для здоров’я і об’єму талії?

Дієти з жорсткими обмеженнями

Якщо ви вирішили геть відмовитися від м’яса, яєць або молочних продуктів, тільки подумайте – разом із суворим урізанням раціону ви позбавляєте себе цілого переліку корисних мікроелементів.

жесткая диетаНеякісні продукти

Грунт виснажується, а тварини стають все менш здоровими. Як наслідок, прилавки наших магазинів заповнюють токсичні продукти без жодного натяку на користь.

Стрес

Учені довели, що баланс мікроелементів в організмі має пряму залежність від стану нашої нервової системи. Як боротися зі стресом у великому місті, запитаєте ви? Перший і найважливіший крок – не заїдайте його їжею. Альтернативу можна знайти в чому завгодно: від спорту і спілкування з друзями до шопінгу і косметичних процедур.

стрессТоксини

Продукти сумнівної якості, побутова хімія та засоби особистої гігієни – у наш час токсини присутні у складі практично будь-якого товару. Неминучий ефект від їх постійного вживання – виснаження балансу поживних речовин.

Ліки

Якщо ви постійно приймаєте медикаменти, потреба в тих чи інших мікроелементах може зростати.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено