Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк очистити організм від шлаків?

Як очистити організм від шлаків?

Інтернет рясніє оголошеннями, що обіцяють швидке очищення організму. Але від чого? Відповідь: від шлаків, які ніби-то накопичуються в процесі життєдіяльності людини. Існує думка, що ці «шкідливі речовини» є причиною всіх відомих хвороб. Відповідно, очистивши організм від шлаків, людина перестане хворіти, старіти і, можливо, вмирати.
 
Така легенда, але чому очищення організму не працює на практиці? Що ж, доводиться визнати неможливість очищення організму від того, чого не існує. Жодному патологоанатомові так і не вдалося виявити ні самих шлаків, ні місць їх скупчення.
Іноді шкідливі речовини (особливо органічні отрути і важкі метали) осідають в клітинах організму, викликаючи хронічні отруєння. Однак при виведенні подібних речовин з організму застосовуються спеціальні методи, а голодування, промивання кишечнику, або трав’яні настої абсолютно неефективні.

диета-очистка-организма

Чого краще уникати?
Очищення організму інколи не просто марне, але деякі його методи дійсно небезпечні.
Гідроколонотерапія – глибоке промивання кишечника. Цей метод травмує кишечник і вимиває його природну мікрофлору, яка сприяє травленню.
Чищення печінки прийомами значної кількості рослинної олії лише шкодить їй і підшлунковій залозі.
Також некорисним є очищення організму голодуванням: печінці не допоможе, і всьому організму зашкодить.

Як підтримувати чистоту?
Підтримувати організм в чистоті і не забруднювати його – ось найбільш оптимальне рішення.

Дотримуйтесь головних правил особистої гігієни:

1. Відмовтеся від куріння (як активного, так і пасивного). Тютюновий дим складається з декількох тисяч шкідливих органічних отрут, після попадання в організм їх вже неможливо вивести.

2. Відмовтеся від алкоголю. У його склад входить етиловий спирт, шкідливий для організму. Він заважає природному фільтру печінки та її нормальній роботі.

3. Пийте більше чистої води (від 1,5 л на добу). Це допоможе запобігти утворенню каменів у нирках і нормалізує виділення. Пам’ятайте, що газована та мінеральна вода не настільки ефективні. Чай, кава і соки її також не замінять.

4. Скоротіть кількість жирів у раціоні. Їх надлишок підвищує ризик утворення холестеринових бляшок на стінках судин і призводить до серцево-судинних захворювань.

70

5. Включіть до свого харчування більше клітковини. Отримувати її краще з бобових, овочів і фруктів. Вона виводить харчові токсини і продукти діяльності хвороботворних бактерій.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено