Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНайбільш корисні продукти для вашого хорошого сну

Найбільш корисні продукти для вашого хорошого сну

Якщо ви стали помічати, що насилу засинаєте або ж що сон ваш став тривожним, варто звернути увагу на свій раціон. Дуже важливо в таких випадках вибирати правильні продукти для гарного сну. Ось деякі приклади:

Мигдаль
Мигдаль сприяє сну, так як розслаблює м’язи. Крім того, завдяки білкам в складі він стабілізує рівень цукру в крові зі час сну.

Чай
Зрозуміло, незадовго до сну краще не вживати напої, що містять кофеїн (кава, а також чорний і зелений чаї). Однак на трав’яні чаї це не поширюється. Навіть навпаки: гарячий ромашковий або липовий чай тільки посилить вашу сонливість і налаштує на потрібний лад.

Банан
Цей фрукт є відмінним джерелом магнію і калію, які допомагають розслабити і заспокоїти гормони.

Молочні продукти
Молочні продукти для хорошого сну просто необхідні, адже кальцій зменшує стрес і заспокоює, а кращим його джерелом є якраз йогурт, молоко і сир. Одна порція молочних продуктів помітно поліпшить ваш сон.

Вівсянка
Не забудьте і про невелику миску теплої вівсянки перед сном. Вона містить безліч поживних речовин (кальцій, магній, фосфор, кремній і калій), які тільки сприяють здоровому сну. Однак пам’ятайте, що занадто багато цукру дасть зворотний ефект, так що для підсолоджування страви використовуйте банани.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено