Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 найпопулярніших помилок у дієті

10 найпопулярніших помилок у дієті

10 популярних помилок у дієті

1. Прийом вуглеводів ввечері
Багато хто забуває, що кількість вуглеводів має йти по спадаючої, повністю скоротитися до вечора.

2. Ви не ведете підрахунок калорій
Потрібно вести підрахунок калорій за спеціальними формулами, адже потрібен індивідуальний підхід. Також необхідно вести щоденник і розписувати спожитe кількість білків, жирів і вуглеводів.

3. Безладне харчування
Не важливо набираєте ви масу або сушитесь, необхідно стежити за харчуванням. Обов’язково потрібно приймати їжу кожні 3 години, в один і той же час, для підтримки рівня інсуліну в нормі.

4. Ваги – показник прогресу
Ваги не завжди є показником прогресу. Головне – візуальна оцінка. Не забувайте робити заміри. Жир важить менше м’язів, враховуйте це.

5. Переїдання вуглеводів і жирів
Потрібно стежити не тільки за кількістю, інтервалами між прийомами їжі, а й за якістю вашої їжі. Велика кількість простих вуглеводів (хліб, білий рис, солодке, цукор, алкоголь, солодка газована вода) веде до набору жиру.

6. Наслідування професіоналам
Якщо ви не атлет, у вас немає необхідності дотримуватися дієт професійних спортсменів і тим більше приймати їжу вночі.

7. Акцент на спортивне харчування, а не на тренування
Різні спортивні добавки необхідно розцінювати, як доповнення до вашого раціону і тренувального процесу. Самі вони роботу не зроблять. Якщо ви не будете займатися кардіо-жироспалювач вам мало чим допоможе, якщо не будете викладатися на всі 100% під час силових тренувань – ні протеїн, ні амінокислоти вам не допоможуть набрати м’язову масу.

8. Одноманітне харчування
Харчування спортсменів може бути смачним і різноманітним. Слідкуйте за рецептами на нашому сайті. Адже курячі грудки можна не тільки варити, а вівсянку можна замінити на смачне вівсяне печиво.

9. Повна відмова від жирів
Необхідно максимально відмовитися від жирів тваринного походження, але збільшити кількість рослинних жирів (оливкова, кунжутне, льняне масло).

10. Голодування
Організм накопичує жир не тільки коли їжа в надлишку. Якщо ви влаштуєте голодування, то організм сповільнить метаболізм і почне запасатися наперед.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено