Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять звичок краси

П’ять звичок краси

З огляду на шалений ритм життя сучасної дівчини, часу на себе залишається зовсім небагато. Проте існують способи, завдяки яким ти почнеш гарнішати, докладаючи для цього мінімум зусиль. Отже, візьми на замітку ці елементарні звички і радій відображенню у власному дзеркалі!

Звичка №1: Починай свій ранок зі склянки теплої води з лимонним соком і медом

Цей нехитрий коктейль запускає і пробуджує організм, позитивно впливаючи на метаболізм. Як результат, на твоєму обличчі з’являється менше висипань і запалень, а живіт виглядає більш пласким.

Звичка №2: Приділяй зарядці по 15 хвилин щоранку або ввечері

Випивши ранкову склянку води, чай / каву, не полінуйся зробити 20 випадів і 20 підняттів ніг лежачи, постояти в планці хвилину і завершити цю нехитру зарядку розтяжкою. Здавалося б: нічого особливого, але це дає результат буквально через місяць!

Звичка №3: ​​Пий воду

У середньому дорослій жінці радять випивати близько 2-2,5 літрів чистої води на день, і ми з цим повністю згодні. Через місяць правильного питного режиму у тебе не тільки покращиться колір обличчя і тонус шкіри, але й … почнуть танути зайві кілограми (ми часто плутаємо відчуття спраги з почуттям голоду і, як наслідок, переїдаємо).

 Звичка №4: Почни помічати в собі більше хорошого і менше поганого

Невпевненість – головний бич дівчат будь-якого віку, комплекції і кольору шкіри. Як правило, ми завжди коримо себе за недоліки і не помічаємо того, як щедро нас обдарувала природа. Кинь собі виклик і почни кожен день знаходити в собі хоча б одну привабливу рису – якщо треба, записуй їх в блокнот. Згодом любити і хвалити себе увійде в звичку, завдяки чому сприйняття тебе оточуючими зміниться кардинальним чином.

Звичка №5: У будь-який незрозумілій ситуації лягай спати

Якість сну, втім, як і його відсутність, відображається на твоїй зовнішності більше, ніж ти могла собі уявити. Постарайся налагодити режим сну і пам’ятай про «золотий час», коли організм відновлюється максимально ефективно – з 22 до 24 годин.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено