Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЛікуємо менструальні болі: 4 способи

Лікуємо менструальні болі: 4 способи

Далеко не всі страждають від болю під час менструації. Але більшість тих, кому вони приносять тільки неприємності, змушені пити знеболювальні, щоб хоч якось існувати. А чи є інші методи, які не такі шкідливі для печінки?

1. Електричні імпульси

Ті, хто потрапляв до кабінету фізіотерапевта, знає про наявність там електростимулятора з двома подушечками, між якими проходять електричні імпульси певної частоти. Таким чином загоюють багато пошкоджень, в тому числі хірургічних. Тепер є пристрої, призначені і для позбавлення від спазмів. Дві подушечки розміщуються внизу живота, електричні імпульси розслаблюють м’язи, біль стихає.

2. Масаж

Комбінація традиційного масажу з точковим може прибрати спазми, якщо ти потрапиш в дійсно професійні руки. Фахівець не буде цілу годину розминати тобі низ живота, а дотягнеться до різних точок. Якщо біль не стихне, отримаєш хоча б задоволення від масажу.

3. Акупунктура

Якщо знайдеш майстри – тобі пощастило. Не дивуйся, якщо він буде вставляти голки в вухо, – китайці вважають, що саме там розташовані точки, відповідальні за здоров’я.

4. Грілка

Чи не найдієвіший спосіб позбутися болю. Традиційні водяні грілки відмінно працюють, але навряд чи їх варто тягнути в офіс. Пошукай більш сучасні варіанти, наприклад, ті, що потрібно нагрівати в мікрохвильовій печі, або грілку, що працює від мережі (хоча це теж виглядає трохи дивно). Тепло розслабляє м’язи, біль минає.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено