Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧотири принципи раціонального харчування

Чотири принципи раціонального харчування

 Як багато проблем в сучасному суспільстві безпосередньо пов’язаних із харчуванням! Про те, що таке «раціональне харчування» і як його дотримуватися, читай у нашому матеріалі.

Чіткі пропорції білків жирів і вуглеводів

Тобто ви повинні чітко знати скільки вам потрібно того чи іншого нутрієнту з’їдати в день. Адже, з’ївши більше, ви можете перевантажити свою травну систему, а з’ївши менше, не отримати всіх важливих мікроорганізмів і елементів для організму.
Левову частку сьогодні денного раціону потрібно віддати вуглеводам, тобто 50 -60%, білкам 25- 30% і жирам 15-20%.
Кількість споживаної їжі

Фахівці рекомендують не з’їдати весь свій денний раціон за один або два рази. Кращим варіантом буде харчуватися 5-6 разів на день. А взагалі чим це число буде більше, тим краще. Тому що, дроблячи своє харчування, ви не перевантажуйте свій організм.

Загальна кількість калорій

Дуже важливо чітко знати, скільки калорій вам потрібно з’їдати на день, щоб не відкладати жирові запаси і не втрачати в м’язовій масі. Для кожної людини цифра калорій буде своєю. Зразкове число, від якого варто відштовхуватися –2000 калорій на день.

Вода

Головним фактором правильного харчування, безумовно, буде споживання чистої природної води протягом усього робочого дня. Вода є головним транспортиром всіх процесів організму. Так що не забувайте пити її в достатній кількості.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено