Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять корисних радощів життя

П’ять корисних радощів життя

Усе приємне або шкідливо, або аморально? Зовсім ні! Вчені з’ясували: прості радості – смачна їжа, вино, секс – можуть бути ще й як корисними для організму.

Свіжі фрукти покращують пам’ять

Одна з найсмачніших дієт – середземноморська – покращує пам’ять і є прекрасною профілактикою деменції (старечого недоумства). Такими є результати багаторічних спостережень учених із Центру психофармакології людини при Мельбурнському технологічному університеті.

Червоне вино і шоколад врятують від Альцгеймера

Про користь червоного вина в помірних дозах відомо давно. Корисним робить його речовина ресвератрол, що міститься в темному шоколаді, малині та червоному винограді. Недавні дослідження в медичному центрі Джорджтаунського університету виявили нові властивості цієї речовини – захист від запальних процесів у головному мозку і поліпшення когнітивних функцій (тобто пам’яті, уваги, кмітливості).

Кава як профілактика раку

Учені з Університету Йорка впевнені: кава – це свого роду зарядка для серця. І навіть перенесений серцевий напад не привід відмовлятися від улюбленого напою. Правда, як і з вином, потрібна поміркованість: щоб зарядити свій мотор, достатньо двох чашок кави.

7cd6b9f837719ad9599dd117fe2479bd
Спати разом!

Коли ви спите разом з коханою людиною, ви не просто приносите задоволення собі і партнеру. Дослідники з Близькосхідного технічного університету в Туреччині ретельно вивчили сон пар і одинаків та дійшли висновку: найкращий засіб проти безсоння – спати разом. Присутність поруч близької людини дає відчуття захисту і спокою.

Від любові розумнішають

Китайські вчені провели серію експериментів і переконалися: мозок людини, яка любить, працює набагато інтенсивніше, причому активізуються ділянки, що відповідають за навчання і мотивацію. Трохи менше, але все ж активний і мозок у тих, хто переживає нещасливе кохання. А ось у людей, яким любовні хвилювання були чужі, всі зони мозку працювали однаково помірно. Так що, виходить, один із дієвих способів досягти неабияких результатів у навчанні або кар’єрі – це закохатися.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено