Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк правильно сушити волосся феном

Як правильно сушити волосся феном

Не так давно трихологи прийшли до висновку, що краще сушити волосся феном, а не природним способом. Але робити це потрібно правильно, інакше замість здорових пасом ти отримаєш «вороняче гніздо».

1. Ти не захищаєш волосся

Навіть якщо ти виставляєш на фені низьку температуру повітря, спрямований потік все одно занадто сильно сушить твоє волосся, не тільки в прямому сенсі, а й позбавляючи його необхідної вологи. Або переходь на незмивний кондиціонер, або не забувай наноси зволожуючі засоби для термозахисту, або укладальні – з функцією підтримки рівня зволоженості волосся.

2. Ти не поділяєш волосся на пасма

Коли ти сушиш волосся копицею, тобто все одразу, частина пасом піддається надмірному впливу, в той час як інші все ще мокрі. Краще поділи волосся на секції, кожну зафіксуй затискачем і суші по черзі: ти витратиш стільки ж часу, але не травмуєш пасма.

3. Ти не досушуєш волосся

Побоюючись зіпсувати структуру волосся, багато дівчат висушують волосся до стану «трохи вологе». Через це лусочки волосся не зачиняються до кінця, воно стає тьмяним, ламким і січеться. Так що обов’язково доводь пасма до повного висихання!

4. Ти користуєшся неправильним гребінцем

Пластику – ні! Якщо ти носиш пряме волосся, тобі підійде гребінець із металевими зубцями – нагріваючись, вони будуть працювати як міні-праска для випрямлення. Якщо ти витягуєш волосся в процесі сушіння, бери гребінець із натуральною щетиною. Нарешті, якщо твоє волосся занадто сильно плутається, взагалі відмовся від розчісування в процесі сушіння.

5. Ти зневажаєш спрямованою насадкою

Тим часом чітко орієнтований потік повітря «ковзає» по волоссю, опускаючи лусочки, і потім вони будуть більш блискучими. Так, і звичайно, волосся сушать тільки від коренів до кінців, ні в якому разі не від низу до верху.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено