Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: у ожиріння і недосипання однакові наслідки

Учені: у ожиріння і недосипання однакові наслідки

Фахівці стверджують, що люди, які страждають хронічним безсонням, з віком можуть зіткнутися з тими ж захворюваннями, що й люди, котрі мають зайву вагу. Такого висновку дійшли дослідники з Колумбійського університету в Нью-Йорку.

За їх словами, проблеми зі сном, як і ожиріння, призводять до сумних наслідків для здоров’я людини – до розвитку хвороб серця і судин, підвищеного рівня стресу. Більш того вчені визначили, що недолік сну викликає серйозні наслідки незалежно від того, який спосіб життя веде людина – вона може не займатися або займатися спортом, зловживати чи не зловживати спиртними напоями і курінням, але при цьому наслідки недосипання будуть однаковими в будь-якому випадку.

Утім, вчені також відзначили, що й зайві години сну теж небезпечні для здоров’я. ​​Ідеальним періодом сну вони називають близько восьми годин.

Також експерти відзначили, що недосипання при ожирінні збільшує ризик розвитку небезпечних хвороб у кілька разів. Цікаво й те, що проблеми зі сном та ожиріння тісно пов’язані – чим менше спить людина, тим вища загроза появи зайвої ваги.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено