Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТанці і музика підсилюють роботу мозку

Танці і музика підсилюють роботу мозку

Дослідження, результати якого опубліковані в журналі «NeuroImage», свідчить про те, що заняття танцями і музикою сприяють посиленій роботі мозку, а також по-різному впливають на білу речовину.

Учені Міжнародної лабораторії мозку, музики і звукових досліджень в Монреалі вирішили з’ясувати, які зміни відбуваються в мозку під час занять танцями або музикою.

Танець вимагає зорової, слухової та рухової координації, в той час як під час занять музикою людина оперує слуховою і руховою інформацією.

Використовуючи високотехнологічні методи візуалізації, дослідники вивчили структуру головного мозку учасників, які були розділені на 3 групи: танцюристи, музиканти та особи, що не займаються ні тим, ні іншим.

У ході дослідження було виявлено, що у музикантів і танцюристів зміни торкнулися сенсорних і моторних шляхів передачі нервового імпульсу, а також когнітивних функцій. У танцюристів дослідники відзначили ширші з’єднання пучків волокон, що зв’язують сенсорну і моторну область мозку. У музикантів у тих же областях мозку виявилися сильнішими нейронні зв’язки.

Такі дані допомогли вченим зробити висновок про те, що танці та музика впливають на мозок протилежно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено