Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 продуктів, які викликають целюліт

5 продуктів, які викликають целюліт

Щоб виключити появу «апельсинової кірки», потрібно, в першу чергу, правильно харчуватися. Наступні п’ять продуктів слід занести в «чорний список», якщо ти мрієш про гарне тіло.

1. Білий цукор

Усі продукти, до складу яких входить білий цукор (випічка, солодощі, рис, алкоголь, соки і т. п.), мають високий глікемічний індекс. Що відбувається в твоєму організмі після вживання такої їжі? У крові різко підвищується рівень цукру, що призводить до викиду інсуліну та утворення великої кількості глюкози в крові, яка трансформується в зайві жирові відкладення.

2. Кава і чорний чай

Усім відомо, що кофеїн прискорює процес спалювання жирів. На жаль, це не зовсім так. У напої він втрачає свої чудові властивості і починає працювати не на нашу користь – уповільнює рух рідини і виведення її із організму.

3. Сіль

У любителів солоненького часто виникають проблеми з циркуляцією лімфатичної рідини. Таке порушення також перешкоджає нормальному відтоку води, а тому жирові клітини збільшуються в розмірах.

4. Алкоголь

Виявляється, під впливом алкоголю організм починає виробляти більше жіночих гормонів, які впливають на кількість і тип жирової тканини. Це може стати причиною затримки води в тканинах, внаслідок чого целюліт стане більш помітним.

5. Напівфабрикати

У продуктах швидкого приготування повно консервантів, ароматизаторів, барвників, шкідливих жирів і соди. Все це відкладається в глибоких шарах шкіри і, звичайно, сприяє розвитку целюліту.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено