Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо краще з’їсти перед пробіжкою

Що краще з’їсти перед пробіжкою

Багато жінок захопилися ранковими пробіжками. За годину до тренування не рекомендується їсти щільно, але, разом з тим, абсолютно відмовитися від ранкового прийому їжі теж не можна. Консультант з харчування Runner’s World Памела Нісевіч Бєде радить, що можна їсти перед пробіжкою.

Припустимо, у вас за планом пробіжка о 6-7 годин ранку. Безпосередньо перед тренуванням їсти не рекомендують. А значить, потрібно влаштувати міні-сніданок за годину, в крайньому випадку за півгодини до старту. Кількість їжі буде залежати від того, скільки саме вам належить пробігти.

Короткі пробіжки

Навіть якщо вам потрібно подолати всього 5-6 км, це не означає, що ви можете відправитися на тренування, ледь вставши з ліжка. Пропустивши сніданок, ви відчуєте на останньому кілометрі, що залишилися зовсім без сил. Виправити це можна двома способами: з’їсти щось зовсім легке перед пробіжкою або захопити з собою енергетичний батончик, щоб перекусити на бігу: на третьому кілометрі, а потім на п’ятому.

Перед пробіжкою Памела рекомендує випити близько 240 мл енергетичного напою і з’їсти половину енергетичного батончика. Для невеликої дистанції цього повинно вистачити.

Чому саме спортивне харчування, а не хліб із арахісовим маслом чи улюблена вівсянка з ягодами і горіхами? Тому що продукти для спортсменів розроблялися так, щоб організм швидко переварював їх та практично одразу отримував усі необхідні елементи. А ось напередодні пробіжки бажано влаштувати щільну вечерю.
батончикиТривалі забіги

Якщо тренування триватиме 75 хвилин і більше, ви можете розрахувати, скільки вуглеводів повинно потрапити до вашому «паливного баку» перед початком пробіжки. Для цього потрібно помножити свою вагу на 1,1, а потім на кількість годин, що залишилися до тренування.

Наприклад, ваша вага 80 кг: 80 × 1,1 = 88. Якщо до старту залишилася одна година, значить, вам потрібно з’їсти 88 грамів вуглеводів (88 × 1 = 88), а якщо півгодини – то 44 (88 грама × 0,5 = 44).

Як можуть виглядати ці вуглеводи? Як половинка бублика (30 г вуглеводів) і 240 мл спортивного напою (15 г). Або невелика здобна булочка (25 г) з двома столовими ложками вашого улюбленого джему чи варення (30 г). Можна взяти вуглеводний гель і розбавити його водою (25 г вуглеводів), а потім додати до цього 120 мл соку або половину банана.

І не забувайте брати з собою воду і енергетичні батончики, якими ви обов’язково повинні перекушувати під час пробіжки.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено