Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВправа, яка допоможе швидко накачати сідниці

Вправа, яка допоможе швидко накачати сідниці

Із цього дня вправи на скакалці твої найкращі друзі – простий комплекс для пружних сідниць!

Запам’ятай: тренування завжди починається з розминки, щоб розігріти і підготувати до навантажень сідничні м’язи. Для цього найкраще використовувати ходьбу або біг на місці протягом 5-10 хвилин.

До речі, сідничні м’язи тренуються особливо ефективно під час бігу на місці, коли п’яти поперемінно торкаються низу спини. Також під час розминки корисно пересуватися по кімнаті на носочках дрібними кроками, тренуючи стегна і сідничні м’язи. Закінчуй розминку вправами для м’язів плечей, розвитку гнучкості суглобів.

А тепер переходь до основного комплексу – стрибків через скакалку. Для того щоб стрибки розігрівали і накачували твої сідниці і стегна, потрібно виконувати їх у відповідному темпі. Певний ритм тонізує мускулатуру ніг, допоможе усунути жирові відкладення і зміцнить загальний тонус. Для перших кількох днів достатньо буде і 5 хвилин стрибків вранці і ввечері. Не поспішай, адже спочатку потрібно навчитися стрибати правильно, і тільки потім швидко.

Стеж за диханням. Якщо стрибати стає важко через м’язове тремтіння, спробуй виставляти одну ногу вперед, підгинаючи в цей час другу.

Важливо: на самому початку домашніх занять на скакалці, кількість стрибків повинна бути невеликою. Але якщо ти відчуваєш в собі сили і хочеш швидкого результату, то за одне заняття виконай 3-5 підходів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено