Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДоведено: червоне вино уповільнює старіння

Доведено: червоне вино уповільнює старіння

Вчені Бостонського університету (США) дійшли висновку, що вживання червоного вина захищає від клітинного старіння, завдяки чому можуть сповільнюватися дегенеративні процеси старості.

У ході експерименту група щурів отримувала поліфеноли з червоного вина. При підведенні підсумків спостережень біологи констатували: «Споживання червоного вина, багатого на поліфеноли і природні антиоксиданти, запобігає процесам старіння, пов’язаним із порушенням судинної функції».

Зокрема, клініцисти встановили, що речовини, що містяться в червоному вині, сприяють запобіганню передчасної ендотеліальної дисфункції. Вона, в свою чергу, призводить до атеросклеротичних уражень артерій і артеріальної гіпертензії – процесам, що скорочують життєвий цикл організму і погіршують якість самого життя.

«Автори роботи вважають, що поліфеноли, котрі містяться у вині, взаємодіють із своєрідними ферментами, сповільнюючи процес ендотеліальної дисфункції, яка відбувається в організмі в зв’язку зі старінням. Стінки артерій у любителів вина виявляються більш міцними за рахунок ослаблення окисного стресу, відзначають експерти.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено