Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк навчитися рано прокидатися: поради

Як навчитися рано прокидатися: поради

Існують кілька ефективних секретів, які допоможуть привчити себе до раннього підйому:

1. Не вечеряйте пізно, особливо зерновими продуктами і з солодощами, що викликає неправильне травлення і призводить до збільшення токсинів в організмі, в результаті виникає відчуття відсутності відпочинку.

2. Перед сном потрібно всіх пробачити або попросити вибачення, інакше погані контакти з людьми порушать продуктивність сну.

3. Розплануйте щільно ранковий час. Якщо цього не зробити, то вранці буде здаватися, що можна трохи повалятися. Але потрібно відзначити, що якщо після пробудження ви лежите в ліжку більше 5-7 хвилин, то життєвий тонус при цьому сильно знижується і ефект раннього вставання також зменшується.

4. Уникайте дуже теплої ковдри і занадто м’якій постелі, а також задушливої і теплої кімнати – все це викликає зниження вольових функцій людини.

5. Визначте сприятливу зону для розташування ліжка. Спати потрібно так, щоб голова була спрямована на схід або, в крайньому випадку, на північ.

6. У кімнаті, де ви спите, не повинно бути приготовленої їжі у відкритому посуді або неприбраних залишків їжі. Це порушує сон.

7. Після підйому потрібно якомога швидше стати під душ або вилити на себе воду, інакше сонна атмосфера переможе свідомість, і це, в свою чергу, перешкоджатиме гарному ефекту раннього вставання.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено