Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк полегшити симптоми ПМС: корисні вправи

Як полегшити симптоми ПМС: корисні вправи

Якщо ти страждаєш від передменструального синдрому, фізичні навантаження допоможуть взяти себе в руки.

Від важкості в ногах

Багато дівчат за кілька днів до початку менструації відчувають важкість у ногах. У такому випадку дуже корисно піднімати ноги вгору по стіні. Таким чином, ти відчуєш себе в невагомості, а біль і неприємні відчуття покинуть твоє тіло.

Побудь у такому положенні від трьох до десяти хвилин. Особливо ця поза корисна перед сном.

Боремося з болем у попереку

Встань на карачки і прогни поперек. Після чого потягни куприк вгору. На видиху округли хребет і втягни живіт. Лопатки повинні розправлятися і йти в сторони. Головне повільно дихати. Вправу потрібно виконувати протягом трьох-п’яти хвилин.

в пояснице
Усуваємо нервозність

Йога допоможе позбутися від ПМС. Для цього вибери зручне місце. Тепер поклади великий палець правої руки на праву щоку. Безіменний палець – на ліву. Затисни праву ніздрю, після чого глибоко вдихни лівою. Тепер закрий обидві ніздрі, зроби паузу. Відпусти праву ніздрю і видихни. Роби цю вправу протягом трьох-п’яти хвилин.

Знімаємо спазми

Лежачи на животі, витягни ноги. Руки повинні бути на ширині плечей. На вдиху старайся висунути груди вперед, на видиху розслаблюй тіло. Повторюй вправу до десяти хвилин, поки не відчуєш полегшення.

спазмы

Є ще одна вправа. Обхопи щиколотки руками, після чого прогнися в попереку. Тягни груди вперед, при цьому витягай шию. На видиху розслаб тіло і відпочинь кілька секунд. Роби вправу три-п’ять хвилин.

Прибираємо здуття живота

Іноді через гормони з організми не може вийти зайва рідина. Через це виникає здуття живота. Для зняття таких симптомів потрібно лягти на спину і підтягнути коліна до грудей. На видиху коліна наближаєш до себе, на вдиху – розслабляєшся. Вправу слід робити протягом 10 хвилин.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено