Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСекс позбавить від обжерливості

Секс позбавить від обжерливості

Якщо ви хочете зберегти свою стрункість без дієт і спортзалу, то частіше займаєтеся сексом. Відомо, що інтимний акт тривалістю в годину дозволяє спалити понад 100 калорій. Але виявилося, що у занять любов’ю є куди більш вагомий плюс.

Дослідники з Університету Йорка у Великобританії з’ясували, що під час занять сексом в організмі виробляється гормон окситоцин, що відбиває у людини потребу до переїдання. Вчені довели прямий зв’язок між переїданням і генами, через які в організмі утворюється недостатньо окситоцину.

Цей гормон потрапляє в організм після оргазму, він впливає на встановлення інтимних, емоційних стосунків між партнерами. Крім того, значна кількість окситоцину утворюється в організмі жінки відразу після народження дитини, що дозволяє їй відчути сильний емоційний зв’язок.

Тепер же вчені довели, що окситоцин пригнічує апетит. Ці висновки були зроблені в ході спостережень за групою людей у ​​віці від 27 до 50 років, що мають різну масу тіла. Серед добровольців були й ті, хто страждав від переїдання. Вчені брали аналізи крові у кожного учасника експерименту для вивчення їх ДНК.

Було доведено, що генетично схильні до надмірного вживання їжі люди успішно справлялися зі своїми пристрастями при більш високому рівні окситоцину.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено