Підписуйтесь на оновлення у FB або VKХронічна втома: неочевидні симптоми

Хронічна втома: неочевидні симптоми

Постійна сонливість, занепад сил, зниження імунітету – аж ніяк не єдині симптоми цього небезпечного стану. Є і менш очевидні, але важливі симптоми!

Які перші симптоми?

1. Ти не можеш обійтися без солодкого

Якщо ти не ласунка, але останнім часом не можеш обійтися без шоколадки, інакше у тебе паморочиться в голові, частішає пульс і виникає почуття тривожності –це вірний симптом хронічної втоми.

2. Тобі складно сконцентруватися

Твої думки починають немов «скакати» з одного на інше, займаючись однією справою, ти відволікаєшся на інші, і в підсумку нічого не можеш довести до кінця. Виникає почуття величезної купи справ, які множаться і множаться.

3. Ти збиваєшся з думки

Розповідаючи про щось, ти раптово виявляєш, що забула, що власне хотіла сказати, чи в’язнеш у несуттєвих деталях. Твоя мова стає плутаною, тобі складно чітко сформулювати думку.

4. Ти відчуваєш незрозумілі болі

Найчастіше м’язові, ніяк не пов’язані з навантаженням або травмою, і частіше ночами. Але бувають й інші прояви хронічної втоми: протяжні головні болі, ломота в кістках, різь в очах, хоча ти їх не перенапружувала.

5. Ти постійно в стані «трохи прихворіла»

У тебе немає виражених симптомів захворювання, як нежить, кашель або висока температура, але загальний стан – як ніби ти ось-ось впадеш із ГРЗ. Дере горло, лоскоче в носі або закладає ніс, слабкість, і так – кілька тижнів. Стан не поліпшується і не погіршується, а ліки не допомагають. Це вона, хронічна втома.

приболела6. У тебе з’явився живіт

Нижче талії у тебе утворилося пристойне пузо. Не гріши на скупчення газів (якщо ти не їла нічого, що провокує метеоризм), це явна ознака тотальної перевтоми.

7. Втрата апетиту без зниження ваги

Ти майже перестала їсти, тому що їжа здається несмачною, а апетиту немає зовсім, але вага стоїть на одній точці? Якщо таке триває більше тижня – це дуже тривожний дзвіночок.

8. Пропало лібідо

Ти зовсім не хочеш сексу, а якщо партнер наполегливо намагається тебе спокусити, відчуваєш тільки роздратування, і так більше 7 днів поспіль? Бий на сполох!

9. Виникають проблеми зі сном

Здається, ти зараз впадеш від втоми, але заснути ніяк не виходить, ти півночі крутишся в ліжку, а вранці ніяк не можеш прокинутися. Типовий варіант.

woman lies awake in bed. sleepless and nachdenklic10. Усі предмети стали втричі важчими

Звичайна сумочка, з якої ти зазвичай ходиш на роботу, раптово здається тобі непідйомною. Звичайний набір продуктів, який ти з легкістю приносила з магазину додому, тепер немов тонну важить. Навіть парасолька здається незвично масивною. Знайоме? Це хронічна втома.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено