Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВідмова від цукру: 7 переваг

Відмова від цукру: 7 переваг

Звикли вживати цукор у будь-якому вигляді і вважаєте, що не зможете відмовитися від солодкого? Наші аргументи переконають вас у тому, що з цукром час зав’язувати!

Ось 7 змін, які відбудуться з вами, якщо ви назавжди відмовитеся від солодкого!

Ваша шкіра стане значно чистішою

Зв’язок між харчуванням і шкірними висипаннями вже давно не є таємницею. Майте на увазі: саме вуглеводи, що знаходяться в цукрі, часто є провокаторами появи прищів. Цукор, газовані солодкі напої, тістечка, торти та інші солодощі не тільки «допомагають» з’явиться вуграм, а й ускладнюють їх лікування.

Ви виглядатимете набагато молодше

Дослідження, проведені в Лейденському університеті, показали, що люди у віці від 50 до 70 років, які мають в крові високий рівень глюкози, виглядають старше своїх однолітків. Кожні 180 грамів глюкози на літр крові додають 5 років!

«Якщо постійно їсти їжу з високим вмістом цукру, то колаген, що знаходиться в шкірі, втрачає свою еластичність, що призводить до появи додаткових зморшок. Причому в будь-якому віці», –каже лікар-косметолог Росс Перрі, який працює в лондонській клініці Cosmedics.

Ви почнете краще спати

Харчування, сон і рівень енергії – це взаємопов’язані між собою речі. Як тільки ви перестанете є цукор, якість вашого сну покращиться, а отже, ви будете більш бадьорі й енергійні. Спеціальні дослідження підтвердили це: найнебезпечнішими для якості сну продуктами є цукор і насичені жири.

лучше спатьВаше серце буде здоровішим

Вплив споживання цукру на ризик виникнення серцево-судинних захворювань наочно довів доктор Джеймс Ді Ніколантоніо. Виявляється, ті, хто споживає цукор, на 25% більше ризикують заробити проблеми з серцем і судинами.

У вас покращиться настрій

Вважається, що солодке піднімає нам настрій, але це не зовсім так. Піднімає, але на дуже короткий відрізок часу, саме тому люди в депресії поїдають солодощі у великій кількості. Дослідження жінок, що знаходяться в постменопаузі, з’ясували, що споживання солодкого іноді викликає депресію. А ось вживання овочів і фруктів, що містять фруктозу, підвищує настрій.

У вас покращиться пам’ять

Дослідження, проведені в Каліфорнійському університеті, показують, що вживання цукру може викликати порушення функції головного мозку, а саме – зниження пам’яті. Якщо ви забудькуваті, спробуйте відмовитися від солодкого – це допоможе поліпшити пам’ять!

Black-haired woman studying in the libraryА вага почне знижуватися

Зниження споживання цукру або зовсім відмова від нього – найефективніший спосіб схуднути. Це доведено науково: як тільки ви перестанете їсти солодке, ваш вага знизиться приблизно на 800 грам – і це навіть в тому випадку, якщо ви взагалі не будете більше нічого робити, щоб скинути зайві кілограми.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено