Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 чашки чаю, які необхідні кожній жінці

3 чашки чаю, які необхідні кожній жінці

Три види чаю – три важливих функції для жіночого організму. Дізнайтеся про користь і необхідність кожного для здоров’я, молодості, швидкого схуднення і красивої фігури.

Чорний чай для заспокоєння

Одна з корисних властивостей чорного чаю – його вплив на імунітет і загальний стан організму. Чай посилює виробництво серотоніну – гормону щастя і радості. Цей напій дозволить вам повернутися в свою колію після стресових ситуацій набагато швидше. Він стимулює розумову діяльність, покращує роботу мозку, підвищує увагу, допомагає швидше обробляти інформацію.

Натуральний чорний чай знижує рівень гормону стресу – кортизолу. Ті, хто п’є його регулярно протягом дня, більш спокійні і з меншим хвилюванням беруться за виконання важких справ.

М’ятний чай для концентрації

М’ятний чай – гарний помічник при простудних захворюваннях, полегшує дихання, ефективний при мігрені. Такий вплив на організм має ментол, витяжки якого роблять із листя м’яти. Також корисний чай з м’ятою для людей з серцево-судинними захворюваннями, він нормалізує тиск, сприяє правильній роботі серця.

Чай з м’ятою вважається жіночим чаєм і багато чоловіків його не люблять, оскільки він має властивість знижувати рівень чоловічих гормонів в організмі. Цей напій також допомагає при жіночих проблемах, регулює менструальний цикл.

чай
Чашка цього багатофункціонального чаю допоможе вам працювати ефективніше, оскільки аромат ментолу стимулює нервову систему, допомагаючи сконцентрувати увагу на найважливішому.

Зелений чай для красивої фігури

У зеленому чаї міститься безліч антиоксидантів, які благотворно впливають на організм, покращують стан і колір шкіри, нормалізують травлення. Антиоксиданти омолоджують шкіру, зменшують кількість зморшок, а при регулярному вживанні зеленого чаю, можна помітити, як ваша шкіра молодшає, а зморшки зникають.

Серед багатьох видів чаю зелений – найбільш ефективний для швидкого схуднення. Він покращує метаболізм, прискорює обмінні процеси, виводить токсини і шлаки з організму. Отож вага знижується природним шляхом без шкоди для здоров’я.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено