Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПсихологи радять їсти солодке маленькими шматочками

Психологи радять їсти солодке маленькими шматочками

Вживання смачних і заборонених продуктів маленькими шматочками здатне подарувати набагато більшу насолоду смаком, ніж поїдання їх у великій кількості, кажуть американські психологи з Університету Бостона.

Вони стверджують, що вживання менших за розміром порцій викликає більше задоволення від трапези. За словами фахівців, кожний наступний шматочок ласого продукту сприймається як менш смачний в порівнянні з попередніми. Інакше кажучи, чим більша порція, тим менше задоволення від їжі.

У першому дослідженні вчені попросили 134 людини спробувати три різних види крекерів, а потім вибрати один його різновид і з’їсти. В результаті учасники, які з’їли велику порцію (15 крекерів), повідомили про більш низький рівень задоволенні від їх вживання, на відміну від тих, хто з’їв меншу частину (3 крекери).

Проте, друге дослідження показало, що чим більше задоволення ми отримуємо від вживання продуктів, тим швидше ми хочемо з’їсти їх знову. В експерименті учасники, які з’їли невелику кількість смачної їжі, захотіли приступити до другої порції набагато раніше, ніж учасники, які з’їли велику кількість.

Фахівці кажуть, що це пов’язано з нашими спогадами про їжу. Чим менше ми з’їдаємо, тим яснішим в нашій пам’яті зберігається образ привабливої і апетитної їжі, і навпаки, чим більше їжі ми з’їдаємо, тим більше розпливчастими стають наші спогади про перші смачні шматочки.

Дотримуючись цього простого правила (їсти смачні продукти маленькими порціями), можна не тільки відчути справжню насолоду від улюблених страв, але й скоротити кількість споживаних калорій.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено