Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЛікарі розповіли, чому шкідливо засмагати топлес

Лікарі розповіли, чому шкідливо засмагати топлес

За словами деяких медиків, сонячні ванни можуть привести до раку грудей. Вчені ж стверджують, що засмага топлес не є основною причиною розвитку злоякісної пухлини залозистої тканини молочної залози. Вони відзначають, що дефіцит вітаміну D, навпаки, може викликати онкологію.

Однак, надмірна засмага шкідлива для організму. Так як сонячні ванни викликають пухлини і передчасне старіння шкіри. Найвразливіше місце для сонячних променів – шкіра на грудях. Адже вона значно тонша і чутливіша. Особливо в області сосків і ареоли. Адже вони заховані від сонця протягом року.

Тому засмагати в купальнику або без нього безпечно тільки в ранкові та вечірні години. Крім того, після 5 хвилин засмаги топлес на сонці потрібно 15 хвилин перебувати в тіні. Якщо ти любиш засмагати в солярії, то перші два сеанси повинні тривати до 2 хвилин.

Такжо, загоряючи топлес, потрібно забезпечити шкірі на грудях надійний захист. У цьому тобі допоможуть сироватки-антиоксиданти. У їх складі повинні бути вітаміни C і E, флоретін і ферулова кислота. Наносити засіб слід за 15-20 хвилин до виходу на сонце.

Також для шкіри грудей потрібен щільний крем з високим SPF-фактором. Перебуваючи на сонці, оновлюй захист щогодини. Крім цього, дерматологи радять зволожувати шкіру. Такі заходи допоможуть зменшити її пересихання.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено