Підписуйтесь на оновлення у FB або VK12 найсексуальніших частин жіночого тіла

12 найсексуальніших частин жіночого тіла

Деякі чоловіки стверджують, що жінка приваблива сама по собі, без розбору на частини. Але якщо складати хіт-парад жіночих принад, то вийде ось що:

12. Вуха (мочки вух). Відмінне місце для початку попередніх пестощів, а це заводить.

11. Кісточки та ступні. Як свідчить улюблена легенда наших бабусь, коли дами носили спідниці до п’ят, і красуня, сідаючи в карету, трохи піднімала поділ і демонструвала щиколотки, нерозбещені оголенням джентльмени минулих століть, які стали свідками цього видовища, непритомніли від солодкого еротичного шоку.

10. Під колінками. Це дуже чутливе місце – а значить, гідне потрапити в цей список.

9. Вагіна. Ми не знаємо, чому вона потрапила на дев’яте місце. Можливо, поставити її на перше було б занадто буквально, а на останнє – нешанобливо. Будемо вважати, що це компроміс.

8. Спина. Не переймайся, що він не бачить твого обличчя в деяких позах – тому що він замість цього може помилуватися твоєї спинкою. А коли ти її по-котячому вигинаєш, солодко потягуючись, це приводить його в екстаз.

спина7. Живіт. На ньому зовсім не обов’язково повинні бути кубики, як у зірок Інстаграму, і все таке. Тут м’яка шкіра, і він на півдорозі між пунктами 9 і 4.

6. Ключиці. Місце, яке зворушливо визирає з вирізу одягу і служить притулком для подорожнього, що покриває поцілунками твоє тіло і рухається від губ до грудей.

5. Тазові кістки. Дві спокусливі кісточки, які визирають зі джинсів, спідниць і бікіні, як стрілка, що показує шлях до задоволення.

4. Бюст. Тут і коментарі не потрібні.

бюст3. Сідниці. Свого роду бюст південної півкулі жіночого тіла.

2. Рот. Закритий він або відкритий. Коли ти облизуєш або закусуєш нижню губу. Коли шепочеш пристрасні слова і визнання. Якщо очі – це дзеркало душі, то рот – службовий вихід серця.

1. Очі. І їх обеззброюючий погляд.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено