Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



7 переваг раннього пробудження

7 переваг раннього пробудження

Ранній початок дня – ключ до продуктивності. Саме вранці простіше зосередитися на важливих завданнях, не відволікаючись на постійні зустрічі та повідомлення. Але пам’ятайте: успішний ранок починається ввечері напередодні! Так що звільніть час для сну – сон необхідний для раннього підйому.

А ще вам буде легше прокинутися вранці, якщо ви підготуєтеся заздалегідь: якщо, наприклад, ви хочете сходити на тренування – складіть заздалегідь форму і кросівки.

Також не ігноруйте прості трюки: поставте будильник подалі від ліжка, щоб уникнути спокуси «ще 5 хвилиночок». Згідно з дослідженнями, більшість успішних керівників компаній прокидається між 4 і 7 годинами ранку.

Випийте склянку води

Після 8 годин сну (або хоча б 6-7) ваш організм відчуває нестачу води, яку краще одразу заповнити.

Побудьте трохи в тиші

Ранкова медитація або просто візуалізація того, що вам належить зробити за день і чого ви хочете досягти, – вкрай важлива дія. Дайте собі трохи спокою, тому що днем буде мало шансів це зробити.

Почніть робити фізичні вправи

Зарядка вранці не тільки робить вас здоровішими і бадьорішими, але й допомагає краще міркувати: аеробні вправи змушують мозок працювати краще.

зарядкаПриділіть увагу довгостроковим цілям

Присвятіть хоча б 15 хвилин тому, про що ви давно мрієте. Відправляйтеся на пробіжку, вчіть нові слова, якщо хочете опанувати іноземну мову, – так ви будете відчувати, що рухаєтеся вперед.

Перегляньте свій список справ

Це стосується не тільки термінових справ на день, а й довгострокових цілей. Запишіть, чи досягли ви прогресу – і якщо ні, що цьому завадило.

Беріться за найважчі завдання

Ви ще встигнете відповісти на e-mail або повідомлення в Facebook – уранці вас оточує менше подразників, тому завдання, що вимагають концентрації, даються набагато простіше.

Прийміть холодний душ

Згідно з дослідженнями, це покращує пам’ять, підвищує настрій і звільняє від напруженості і почуття втоми.
Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено