Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені розвіяли міф про шкоду бюстгальтерів

Учені розвіяли міф про шкоду бюстгальтерів

Уже років двадцять, як існує думка, що тривале носіння бюстгальтера (більше 12 годин на день) збільшує ймовірність захворіти на рак молочної залози.

Ця помилка виникла і швидко поширилося в 1995 році з дня публікації книги Сідні Росс Сінгер про речі-убивці. Як вважалося раніше, бюстгальтери здавлюють груди і лімфатичну систему, це особливо загрожує жінкам у постменопаузі, тому що викликає застій у молочних залозах.

Медики вирішили науковим шляхом довести або спростувати цей міф, тому провели дослідження, результати якого можуть порадувати здорових жінок, які переживають про своє здоров’я.

Лікар Чень і його колеги зібрали дані про початок і тривалість носіння бюстгальтерів тисячі жінок, у яких виявлено раком молочної залози. Як з’ясувалося, не має значення, скільки часу і які моделі бюстгальтера носять жінки, тому що це не викликає рак.

Окрім того, вчені виявили одну цікаву особливість бюстгальтера. Виявляється, його носіння не лише підтримує груди, а й сприяє збереженню її молодості, краси і здоров’я.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено