Підписуйтесь на оновлення у FB або VKГолити ноги правильно: 7 важливих нюансів

Голити ноги правильно: 7 важливих нюансів

Багато з нас роблять ЦЕ. Навіть якщо зазвичай ти робиш епіляцію в салоні, користуєшся кремами або воском, трапляється день, коли врятує положення тільки бритва. Між іншим, є кілька правил, які зроблять гоління більш ефективним і безпечним!

Для жінок винайшли спеціальні бритви: з пом’якшуючими смужками, гелевими подушечками, охолоджуючим ефектом і рослинними екстрактами. Але якщо ти не дотримуєшся усіх етапів процедури, волосся може вростати, шкіра – червоніти і лущитися, а її поверхня – залишатися неідеально гладкою. Перевір, чи все ти робиш правильно?

1. Голити вранці

Вранці шкіра більш пружна і еластична, і ймовірність травми набагато нижча, ніж увечері.

2. Розпарити шкіру

Перш, ніж приступати до гоління, полежи в теплій ванні або розпари ноги гарячою водою з душу. Це розм’якшить волоски, а саму шкіру зробить більш еластичною. Це важливо для одного з наступних етапів.

3. Оброби скрабом

Розпарена шкіра легко розлучається з відмерлими клітинами, оголюючи нижню частину волосків. Якщо ти зневажаєш цим етапом, ти залишаєш на поверхні волосся, яке почне колотися вже через 12 годин.

4. Нанеси піну або гель для гоління

Багато дівчат використовують для гоління гель для душу, мило або шампунь. Це велика помилка! Тільки спеціальні засоби для гоління обволікають шкіру і волосся максимально щільно, забезпечують ковзання бритви по самій основі волосся і заспокоюють шкіру безпосередньо в процесі гоління.

318980375. Голити у напрямку росту волосся, а не проти

На перший погляд звучить нелогічно, але це гарантований спосіб уникнути вростання волосся. Тільки «по ходу руху» і ніколи – «проти шерсті». Рухаючись у неправильному напрямку, ти травмуєш шкіру, на місці зрізу волосся утворюється мікроболячка, і волосся може вростати.

6. Не перестарайся

По кожній ділянці шкіри пройтися бритвою потрібно рівно один раз. Якщо бритва не впоралася – час змінити леза або купувати нову. Проводячи бритвою по шкірі кілька разів, ти гарантовано травмуєш верхній шар, і волосся … так, буде вростати.

7. Заспокой шкіру

Нанеси на неї охолоджуючий крем для тіла або спеціальний засіб «після гоління». Важливо: не використовуй спиртовмісні продукти, щоб уникнути свербіння і почервоніння.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено