Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНічна робота шкодить здоров’ю

Нічна робота шкодить здоров’ю

Усі знають про те, що робота в нічні години не дуже добре впливає на здоров’я. Вчені також довели, що постійна робота в нічні години може привести до розвитку раку, тому медсестри, охоронці та інші люди, які працюють уночі, знаходяться в групі ризику.

Окрім цього, науковці довели, що нічні зміни провокують передчасну старість, у тому числі й мозку, а також згубно впливають на інтелектуальні здібності.

У результаті вивчення життя людей з нічним графіком роботи було доведено, що вони в півтора рази швидше від цього старіють. Експерти кажуть, що отримані результати мають велике значення у вивченні недоумства, а також порушень сну. Вчені пояснюють це тим, що біологічний годинник людського організму передбачає активність людей вдень і спокій вночі. А порушення провокують збій внутрішнього годинника, тому може розвинутися як рак, так і ожиріння.

У Франції були протестовані три тисячі людей. У них досліджувалися пам’ять, швидкість мислення, пізнавальні здібності. Як виявилося, ті люди, які провели більше 10 років на нічних роботах, були по розумовим і когнітивним показниками на 6 років старше своїх ровесників, які звикли спати вночі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено