Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: мобільники не викликають рак мозку

Учені: мобільники не викликають рак мозку

Гарними новинами порадували австралійські вчені. Виявляється, всупереч поширеній думці використання мобільних телефонів не загрожує онкологією.

Зараз вже навряд чи вдасться встановити, звідки пішла страшилка про те, що мобільні телефони викликають рак мозку. Та й не потрібно. Як з’ясували австралійські медики, це – всього лише міф.

Вчені Сіднейського університету провели масштабне дослідження. В ході нього були вивчені онкологічні діагнози, поставлені 19 858 чоловікам і 14 222 жінкам у період із 1982 по 2012 рік. А статистка використання мобільників в Австралії така: з’явилися вони там в 1987 році, в 1993-му ними користувалися 9 відсотків австралійців, зараз цей показник виріс до 90.

Зібравши дані, вчені прийшли до несподіваного висновку: виявляється, рівень захворюваності на рак мозку протягом усього періоду залишався стабільним. Єдиною групою, в якій число хворих зросло, виявилися люди старші 70, але це пов’язали з поліпшенням діагностики, яка тепер дозволяє виявляти онкологію в тих випадках, коли раніше йшлося про інсульт.

До речі, висновки австралійських медиків підтвердили їх французькі колеги. Журнал Le Figaro опублікував статтю, в якій дослідник ракових захворювань Катрін Хілл стверджує, що у Франції з появою диво-техніки рівень захворюваності на рак мозку теж залишився стабільним.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено