Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКому протипоказаний біг

Кому протипоказаний біг

Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна? У випадку з бігом такий підхід не тільки не спрацює, а може бути дуже небезпечним. Іноді біг категорично протипоказаний.

Давай розглянемо вплив пробіжки на організм. Біг – це серйозне навантаження, адже для того, щоб регулярно тренуватися, необхідний хороший опорно-руховий апарат. Бігом можуть займатися здорові люди, які не страждають надмірною вагою і хронічною втомою. Під час тренування м’язи і внутрішні органи ритмічно здригаються. Це може привести до розтягування сухожиль або м’язів, а також – до порушення роботи систем, зокрема травної. І особливо у початківців.

Якщо ти бігаєш у міських умовах, то вже знайома з якістю асфальтних покриттів. Твердий асфальт може травмувати ступні і навіть пошкодити хребет. Тому краще бігати в парку, по землі. Лікарі не рекомендують займатися бігом людям із розладами серцевого ритму, пороками серця, порушеннями кровообігу і хворобами судин. Часто заняття бігом – це причина спортивних травм. А для тих, хто страждає від проблем з суглобами, серцем і судинами – джерело ускладнень.

При респіраторних захворюваннях і під час загострення хронічних хвороб не можна тренуватися, адже біг забирає багато сил, необхідних для відновлення. Не рекомендується починати бігати при вагітності, це може викликати ускладнення.

Бігати або не бігати – вирішувати тобі. Але обов’язково будь уважна до свого здоров’я.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено