Підписуйтесь на оновлення у FB або VKОсновні помилки в кардіо, що заважають схуднути

Основні помилки в кардіо, що заважають схуднути

Навіть професіонали фітнесу часто сперечаються між собою, захищаючи свої методики тренувань. Ми виділили найбільш поширені помилки, пов’язані з кардіотренуваннями.

Тривале тренування з низькою інтенсивністю

Поки ваш пульс не піднявся до 60-80% від максимального, ви будете тренуватися з мінімальною ефективністю. Одним із найбільш ефективних кардіотренувань є інтервальне тренування. На 1 хвилину (наприклад) ви максимально прискорюєтеся, потім 2 хвилини рухаєтеся в помірному темпі. Це дозволяє розігнати метаболізм до такого ступеня, що калорії будуть спалюватися ще протягом кількох годин після тренування.

Неправильний вибір навантаження

Більшість сучасних кардіотренажерів дозволяють автоматично формувати навантаження в залежності від таких параметрів, як вага, зріст, вік, частота пульсу. Якщо ви точно знаєте свій ріст і вік, то вага має властивість змінюватися. Найкраще вимірювати її вранці до прийому їжі.

Швидке тренування в надії спалити жир

Якщо ваша мета – спалювання жиру, врахуйте, що цей процес почнеться тільки через 15-20 хвилин після початку тренування. Чи можна прискорити процес? Можна! Перші дві хвилини (розминка) займайтеся з невеликою інтенсивністю, потім 10 хвилин середньої інтенсивності, потім знову 2 хвилини низького навантаження, потім 5 хвилин із максимальною інтенсивністю, після цього 5 хвилин середньої і 2 хвилини низької інтенсивності. Разом – 26 хвилин. В даному випадку максимальна інтенсивність – це максимальний темп бігу по біговій доріжці (велотренажер, еліпсоїд теж підходять), який ви зможете тримати протягом 5 хвилин. Слід зазначити, що людині, яка спалює жир, потрібно більше кардіотренувань (до 5 на тиждень по 20-40 хвилин), ніж людині, котра «працює на масу».

кардио 1Вживання вуглеводної добавки

Тим самим ви віддаляєте час спалювання жиру. Рекомендуємо за годину до тренування трохи перекусити. Відмінно підійдуть яблуко або низькокалорійний йогурт. Цих калорій якраз вистачить, щоб дійти до залу …

Тренування на голодний шлунок

Багато хто думає, що таким чином одразу почнуть спалювати жир. Це помилка! Дієтологи сходяться на думці, що не варто мучити себе голодуванням, достатньо не їсти за 45-60 хвилин до тренування. Це пов’язано з тим, що вуглеводам потрібно до години, щоб засвоїться, жирам – до 4 годин. Причому на перетравлення їжі організм також витрачає калорії, тільки бере він їх із уже наявних, а не з тих, що тільки надійшли.

Чим більше поту, тим ефективніший процес спалювання жирів

Багато хто вірить у те, що чим більше потіє під час тренування, тим більше згорає калорій. Дуже часто перед змаганнями спортсмени бігають у щільних костюмах, щоб за рахунок випаровування скинути вагу і потрапити в потрібну вагову категорію. Їм вдається скинути кілька кілограмів, але, заповнивши дефіцит рідини, вага повертається до колишньої норми. Тому не варто гнатися за швидким результатом.

кардиоКардіотренування компенсують не здоровий спосіб життя

Якщо ви не стежите за харчуванням, часто випиваєте спиртне, курите, виділяєте мало часу на сон і при цьому ще багато працюєте, не сподівайтеся, що тренування принесуть вам хоч якусь користь. Цього не буде! Тільки суворий режим харчування, тренувань і відпочинку принесуть результат. І вже тим більше забудьте про спиртне та сигарети!

Кардіотренування заважають набрати масу

Якщо метою ваших тренувань є набір м’язової маси, не варто боятися кардіотренувань. Серцю варто давати не тільки анаеробне навантаження, але й аеробне. 1-2 легкі тренування на тиждень будуть доречними, тим більше їх можна поєднати з силовими тренуваннями.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено