Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк надовго зберегти світлий відтінок волосся

Як надовго зберегти світлий відтінок волосся

Бути блондинкою під силу не кожній дівчині. Терпіти закиди в сторону інтелекту і звинувачення в легковажності – це ще півбіди. Важливо підтримувати свою б’юті-репутацію. Мова йде не стільки про грамотне укладання, скільки про сам відтінок волосся. Звичайно, це стосується не натуральних блондинок, а новоявлених білявих красунь.

Як же зберегти світлий колір, нам розповіла Олена Брітаєва, color-експерт Schwarzkopf Professional.

Проблеми відтінку блонд

Якщо ви перейшли на світлу сторону, пам’ятайте, що за відтінком блонд потрібно пильно слідкувати. Адже через якийсь час ваше волосся може несподівано стати рудим або жовтим. Такі фокуси шкодять білявому іміджу, а фахівцями пояснюються просто. При митті волосся з кутикулярного шару (верхнього шару волосся) поступово вимиваються холодні пігменти. Кутикула стає прозорою і через неї просвічується натуральний пігмент, який при освітленні стає рудим або жовтим.

Зміцніть волосся

Після фарбування в блонд, приблизно через тиждень, варто пройти процедуру відновлення і зміцнення волосся. У пошкоджених пасом підняті лусочки кутикули, через які легко і швидко вимивається колір. Ритуал реконструкції волосся згладжує лусочки і зміцнює тили пасом, продовжуючи життя вашому новомувідтінку.
как поддержть

Використовуйте засоби для блондинок

Використовуйте лінійки, які підтримують штучний пігмент. Це можуть бути колекції для фарбованого волосся, котрі запечатують пігмент у волоссі.

Власницям холодних відтінків блонда найкраще поселити на полиці у ванній спеціальні засоби (шампуні, бальзами), які містять в своєму складі холодні синьо-фіолетові пігменти прямої дії. Вони обволікають волосся, посилюючи холодний колір.

Використовуйте спеціальні тонуючі лінійки

Якщо жовтий або рудий пігмент все ж застиг вас зненацька, то для освітленого, знебарвленого і мелірованого волосся використовуйте лінії догляду з тонуючим ефектом. Це шампуні, бальзами, незмивні кондиціонери-спреї (в колекції кожного бренду є свої борці за світлу сторону), які містять в своєму складі спеціальні пігменти. Вони надають волоссю більш сріблястий відтінок, зберігаючи його колір, нейтралізують жовтизну і рижину. Крім того, ці компоненти згладжують кутикулу волосся, зводять втрату кольору до нуля та дарують пасмам сяйво.

тонируюие линии

Якщо після недавнього фарбування ви швидко поруділи, вирушайте в салон краси на тонування. Процедура тонування відрізняється від повноцінного фарбування тим, що впливу піддається тільки верхній шар кутикули. Тонуючий продукт може бути заряджений пігментами і лікувальними компонентами. Тому в процесі ви позбудетеся не тільки від горезвісної жовтизни, але й оздоровите волосся.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено