Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк позбутися стресу за 15 хвилин

Як позбутися стресу за 15 хвилин

Стрес – це те, що супроводжує наше життя постійно. Те, що шкодить і здоров’ю, і настрою, і стосункам із оточуючими. Чи можна якось його знешкодити?

Під час стресу в організмі відбувається  потужний викид гормону стресу – кортизолу. Це звичайна схема поведінки в момент небезпеки, ще наші предки знали: щоб врятуватися від загрози, треба або бігти, або завмерти і стати невидимкою, або атакувати першим. У сучасному світі не обов’язково побачити перед собою змію або хулігана, щоб злякатися до смерті, досить … подумати про небезпеку. Запитання «А що, якщо …» так само оперативно, як і реальна загроза, провокують викид кортизолу.

Утім, є метод, який реально працює. Його ефективність доведена спеціальними дослідженнями. Його суть – у двох етапах протидії стресу.

Перший: щоденна практика релаксації (медитація, молитва, м’язове навантаження і так далі – обирайте той вид релаксації, який підходить саме вам). Другий: застосування даної релаксації безпосередньо в момент, коли ви піддаєтеся стресовому навантаженню. Дослідники говорять, що починаючи релаксувати в момент стресу, ми вже через 15 хвилин вводимо свій організм в звичайний спокійний стан, коли і мозок починає працювати в звичному режимі, і внутрішні органи.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено