Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені з’ясували, як зробити жирну їжу менш шкідливою

Учені з’ясували, як зробити жирну їжу менш шкідливою

Виноград допоможе протистояти наслідкам дієти з високим вмістом жиру, встановили американські вчені. Поліфеноли, що містяться у винограді, згладжують негативний вплив насичених жирів на здоров’я людини.

Якщо ви не можете жити без жирних продуктів, то ввведіть у свій раціон більше винограду. Американські вчені встановили, що виноград зменшує негативні наслідки вживання не дуже корисних для здоров’я продуктів. Спостереження показали, що споживанні винограду навіть у раціоні з великою кількістю вершкового масла всього за 11 тижнів вдається домогтися зниження загального відсотка жиру в організмі, а також підшкірних жирових відкладень.

Це пов’язано зі змінами в складі кишкових бактерій. Корисні для здоров’я бактерії зростають, а кількість шкідливих бактерій, навпаки, знижується. В результаті робота шлунково-кишкового тракту поліпшується.

Результати дослідження показали, що жирна дієта в поєднанні з виноградними поліфенолами скорочує відсоток жиру в організмі, його підшкірні різновиди, а також рівень запальних маркерів у печінці, покращуючи бар’єрні функції кишечника.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. “Якщо ви не можете жити без жирних продуктів, то в свій раціон більше винограду”. Слова “включите” в українському лексиконі не існує. Доцільніше – “додайте до раціону”

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено