Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені відкрили нові корисні властивості полуниці

Учені відкрили нові корисні властивості полуниці

Під час дослідження американські вчені визначили, що полуниця є одним із найбільш корисних продуктів харчування для підлітків і дітей. В ході трьох масштабних експериментів фахівці виявили, що ця ягода здатна підвищити судинне здоров’я молодих людей з групи ризику, а також поліпшити когнітивну функцію у літніх людей.

Під час вивчення корисних властивостей ягоди вчені з Сан-Дієго спільно з колегами з Університету Тафтса давали піддослідним висушений порошок полуниці. За підсумками дослідження вони виявили значні поліпшення в судинній функції.

Результати експерименту підтверджують існуюче припущення, що полуниця сприяє здоров’ю судин і може знизити ризик серцево-судинних захворювань, вона також допомагає у боротьбі з зайвою вагою у підлітків.

Окрім цього, вчені довели, що всього два кухлі полуниці в день допоможуть літнім людям поліпшити рухові і когнітивні функції. Ефект від полуниці став помітним уже через 90 днів від початку експерименту, коли групі літніх людей у ​​віці від 60 до 75 років пропонували з’їдати по дві склянки полуниці на день.

Американські фахівці додають, що всього вісім ягід полуниці на день мають неймовірні переваги для здоров’я людини.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено