Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 способів відрізнити справжню красу від пластики

6 способів відрізнити справжню красу від пластики

У наш час дуже важко зрозуміти, красива дівчина від природи, або все-таки пластичний хірург допоміг їй знайти ідеальну зовнішність. Коли операція проведена успішно, визначити хірургічне втручання практично неможливо. Але ми вирішили все-таки дізнатися у лікаря, як відрізнити природну красу від «пластичної».

1. Ніс

Якщо ми говоримо про те, як визначити ринопластику не по фото, а дивлячись на людину вживу, то якісну роботу складно обчислити. Але можна. Раніше була мода на кирпаті, лялькові носики, – дівчат із такою ринопластикою ви легко зможете «вирахувати» самі.

Зараз у тренді натуральність, тому розпізнати пацієнта пластичного хірурга досить непросто. Якщо ринопластика проведена правильно, то визначити хірургічне втручання може тільки досвідчений погляд лікаря. Найчастіше такий носик видає абсолютна ідеальність – він начебто виділяється на обличчі людини своєї симетричністю і дуже акуратною формою.

2. Губи
губыБудь-якій людині буде помітним цей ефект надутих губ, що є неприродним. Може бути трохи піднята верхня губа. У разі не надто якісної процедури контур губ іноді буває нечітким.

Але, коли пацієнт звертається з проханням лише злегка підкоригувати губи, підняти куточки або трохи додати об’єму, то таку роботу складно визначити на око. Просто губи виглядають акуратно і природно.

3. Вилиці

Імпланти в області вилиць – нова «фішка», зараз це модно. Обличчя звичайно приймає трохи іншу форму, ніж до операції, і виглядає ніби налитим. Ідеальними вилиці можуть бути і від природи, але з віком шкіра втрачає свою еластичність, і в цій зоні це особливо помітно. Коригування імплантами повертає минулу молодість, яка вже нікуди не дінеться.

4. Підборіддя
подбородокУ зоні підборіддя пальму першості бере ліпосакція, але розпізнати операцію майже неможливо. Помітити корекцію підборіддя можна лише в тому випадку, коли нові жирові відкладення почали повертатися на обличчя нерівно, буквально буграми.

Якщо ж мова йде про корекцію саме форми підборіддя, то, не бачачи людини до операції, виявити втручання практично неможливо.

5. Блефаропластика

Цю операцію видає лише той факт, що людина раптом починає виглядати значно свіжіше – ніби добре виспалася.

6. Збільшення грудей
увеличение грудиМода на неприродний розмір грудей вже відходить у минуле, тому якщо операція проведена правильно, то навіть на пляжі в відвертому бікіні буде складно розгледіти розрізи і розпізнати наявність імплантів. У тому випадку, коли дівчина сама вирішила зробити неймовірно великі груди, які в результаті мають кулясту форму і неприродно чіткі контури, відрізнити на око операційне втручання зможе кожен.

Так, є ще найпоширеніший міф про те, що штучні груди – холодні. Дурниця! Вони точно такі ж, як і натуральні. Звичайно, при правильно проведеній операції.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено