Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені розповіли, як слід вживати фастфуд

Учені розповіли, як слід вживати фастфуд

Дослідники з Мадридського автономного університету заявили, що консерви, напівфабрикати і фастфуд насправді не шкодять фігурі. Дієтологи вивчили харчові пристрасті 1600 чоловік у віці від 18 до 60 років.

Спостереження за добровольцями протягом трьох з половиною років показало, що їжа в ресторанах швидкого харчування не має істотного впливу на вагу, якщо людина заздалегідь знає, скільки вона хоче з’їсти. Вчені відзначають, що навіть у ресторанах швидкого харчування і серед консервів можна обрати більш здорові продукти, наприклад свіжі фрукти, горіхи або консервовані овочі.

Під час дослідження третина учасників (528 осіб) дійсно додали у вазі близько трьох кілограмів. З’ясувалося, що ці люди мінімум двічі на тиждень їли біля телевізора. Науковці переконані: коли вся увага направлена ​​на те, що відбувається на екрані, людина просто не помічає, що з’їдає більше норми.

Також дієтологи підкреслили: навіть якщо консерви і фастфуд не призводять до збільшення ваги, не варто недооцінювати їх негативний вплив на організм людини. Ці продукти містять багато солі, яка впливає на підвищення кров’яного тиску.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено