Підписуйтесь на оновлення у FB або VKНебезпечне сонце: 6 важливих запитань про засмагу

Небезпечне сонце: 6 важливих запитань про засмагу

Що означає SPF і чи можна засмагати з родимками? Експерт марки NEUTROGENA® по догляду за сухою шкірою з’ясував відповіді на найбільш хвилюючі питання про засмагу.

Що таке SPF 20, 30, 50? За що відповідає цей фактор і як його обрати?

Сонцезахисний фактор – це умовна величина. Вона позначає, у скільки разів довше може перебувати на сонці шкіра без пошкодження. Тобто якщо час, за який виникає почервоніння незахищеної шкіри конкретної людини, – 1 хвилина, то з застосуванням крему з SPF 50 цей час дорівнюватиме 50 хвилинам.

Потім – повторне нанесення крему або пошкодження шкіри у вигляді сонячного опіку. Підбирати крем потрібно індивідуально, виходячи з життєвого досвіду і переваг.

Чи можна засмагати з родимками?

Будь-яка інсоляція на область доброякісних новоутворень (а родимки – це доброякісні новоутворення) загрожує ризиком їх переродження в злоякісні. Ризикувати чи ні – кожен вирішує для себе сам.

Наполеглива рекомендація дерматолога – при інсоляції наносити на родимки крем з SPF не нижче 50.

Swimwear 1967: Overhead view of two young women sunbathing on a hot day.

Як не допустити обгорання?

Кожна людина протягом життя отримує сонячний опік хоча б один раз і знає, скільки приблизно часу для цього потрібно.

Тому перебувати на відкритому сонці необхідно, попередньо захистивши шкіру кремом із SPF, з урахуванням даної обставини. Вибір засобу залежить від фототипу і уподобань.

Що робити, якщо ти все ж обгоріла?

Використовувати лікарські засоби після опіків. Ідеальні в цьому плані форми у вигляді спреїв і пінок, які залишають шкірі можливість дихати. Добре знімають жар і почервоніння після інсоляції засоби з бабусиного арсеналу: кефір або нежирна сметана.

Дуже хочеться бронзовий загар, а сонце – це шкідливо. Як знайти компроміс?

Компромісом у даному випадку є автозагар. Для того, щоб бронзатор ліг рівно, шкіру перед нанесенням краще добре відскрабувати. А після – не забути змити автозагар із долонь.
A young woman shades her eyes from the sun onЯкі засоби після засмаги обрати, щоб зберегти еластичність шкіри?

Після засмаги потрібно застосовувати зволожуючі засоби, які добре себе зарекомендували. Краще, якщо такий засіб має збагачений регенеруючими компонентами склад: містить бісаболол, алантоїн, пантенол, а в основі обов’язково присутній гліцерин – найпотужніший зі зволожуючих компонентів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено