Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк алергія впливає на інтимне життя?

Як алергія впливає на інтимне життя?

Якщо всі радіють весні, а ти мрієш про підземний бункер, куди не проникне жодна квітуча рослина – тобі не треба пояснювати, що таке поліноз, він же – сезонний алергічний рінокон’юнктивіт. Напевно, ти вже запаслася своїми улюбленими антигістамінними (тобто протиалергічними) препаратами, щоб не ридати і не чхати на кожній прогулянці.

При чому ж тут інтимне життя, запитаєш ти? Звичайно, деякі антигістамінні викликають сонливість. І до того ж буває не до обіймів коханого, коли очі сверблять, немов у них піском сипонули, а з носа тече, як із крана.

Але підступ, як з’ясовується, не в цьому. А в тому, що ліки від алергії висушують слизові оболонки. І з одного боку, це добре: чхання і нежить припиняються, ніс дихає вільно. А з іншого боку – це погано. Тому що та слизова, яка покриває твої статеві органи, теж висихає. А ось це нам зовсім ні до чого.

Таблетки не вміють розрізняти, яку слизову сушити. І механізм самозволоження твоєї вагіни дає збій. Якщо ти п’єш ліки від алергії постійно – не дивуйся, якщо помітиш, що у тебе сухо там, де сухо бути не повинно.

Так що не лякайся і не думай, що по весні твій чоловік став менше тебе збуджувати. Це всього лише побічна дія таблеток. Вихід простий: використовуй штучну змазку – зараз у продажу вибір лубрикантів не гірший, ніж вибір антигістамінних засобів.

І будь здорова!

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено