Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 причин, через які дезодорант не діє

5 причин, через які дезодорант не діє

Ти регулярно наносиш дезодорант або навіть антиперспірант, але незадоволена результатом? Можливо, ти робиш одну з п’яти найпоширеніших помилок!

Помилка № 1: Ти наносиш дезодорант після ранкового душу

Так роблять майже всі, але ж це неправильно! Дезодорант треба наносити на шкіру ввечері, перед сном. Вночі потові залози під пахвами практично не працюють, що дає можливість дезодоранту захищати тебе від поту протягом доби або більше, якщо ти обираєш дезодоранти, що діють 48 або 72 години. Вранці ти можеш приймати душ, як звикла: засіб не змиється і не втратить ефективності.

Помилка № 2: Ти не даєш шкірі висохнути перед нанесенням дезодоранту

Щоб засіб спрацював, наносити його потрібно на абсолютно суху шкіру. Тобто через 20-30 хвилин після душу! Волога в порах не дає дезодоранту вбратися, і він, звісно, не працює.

Помилка № 3: Ти наносиш занадто тонкий шар

Якщо ти використовуєш стик, потрібно провести їм по шкірі 2 рази, те ж стосується і ролика, а спрей треба розпорошувати на шкіру не менше 3 секунд.

pd-2048x1229Помилка № 4: Ти користуєшся дезодорантом повторно

Навіть якщо ти сильно пітнієш, ніколи не нанось дезодорант на шкіру, не вимивши і не висушивши її. Якщо піт вже виділився, використання дезодоранту може тільки погіршити запах. Так що носи з собою антибактеріальні серветки, якщо вважаєш, що тобі потрібно нанести дезодорант протягом дня ще раз.

Помилка № 5: Ти обрала не той дезодорант

Як і крем для обличчя, дезодорант треба підбирати індивідуально. Реклама або порада подружки тут не допоможуть: тільки метод проб і помилок. І якщо якийсь продукт тебе розчарував, це не означає, що всі інші дезодоранти тобі теж не допоможуть.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено