Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк наносити маску для волосся, щоб отримати більше користі

Як наносити маску для волосся, щоб отримати більше користі

Ефект від маски для волосся буде сильнішим, якщо знати про те, коли і як її наносити. Ось ти, наприклад, ти використовуєш її до миття голови або після? Дізнайся, чи все ти робиш правильно!

Під час миття голови одночасно використовувати кондиціонер і маску практично безглуздо: обидва продукти відновлюють і пом’якшують волосся. Правда діють вони по-різному. Так, кондиціонер більше працює над поверхнею, а маска – над структурою. Саме тому перший продукт ми змиваємо через 1-2 хвилини, а другий тримаємо 5-10 хвилин.

В ідеалі використовувати засоби потрібно так: після кожного миття голови шампунем наносити кондиціонер, а маску використовувати тільки кожен третій раз замість бальзаму і тримати довше. Тоді ефект від її використання буде максимальним.

На яке волосся наносити маску

1. Готові, «магазинні» продукти потрібно наносити на вологе волосся. Бажано злегка промокнути їх рушником після душу і на пару хвилин загорнути, щоб позбутися зайвої води. Потім можна наносити догляд. Точний час вказано на упаковці засобу, як правило, тримати його потрібно в районі 10 хвилин.

2. На яке волосся краще наносити домашню маску? Натуральну маску краще наносити на сухе волосся, а потім змивати її шампунем. Крім того, домашнім засобам потрібно більше часу, щоб подіяти: близько 30-40 хвилин.

маска 13. Важливо пам’ятати, що засоби з натуральних продуктів не розраховані на багаторазове використання. Якщо ти полюбляєш таку косметику для догляду самостійно, кожен раз доведеться готувати новий розчин.

4. Як краще наносити маску на волосся? Розподіливши її по всій довжині, особливу увагу приділяючи кінчикам. Більшість засобів не рекомендується наносити на шкіру голову, так що уникай цієї зони. Волосся після нанесення засобу уклади під шапочку, а зверху вкутай рушником.

5. Домашні маски з яйцем змивати потрібно тільки прохолодною водою, інакше їх буде складно видалити.

6. Повторювати процедуру слід два рази на тиждень, якщо виробник не дає інших рекомендацій.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено