Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: від імені залежить тривалість життя

Учені: від імені залежить тривалість життя

Американські дослідники стверджують, що люди з «незвичайними» іменами живуть менше, ніж носії біблійних імен.

Те, що ім’я накладає відбиток на характер людини, всім відомо, але щоб воно впливало на тривалість життя – це вже занадто. Адже ми імена не обираємо, їх нам дають батьки. А останнім часом сучасні мами і тата всіляко намагаються проявити фантазію і вигадати своєму чаду оригінальне ім’я. І, як з’ясовується, даремно.

Якщо вірити дослідженням американських вчених із штату Мічиган, життя людей з «незвичайними» іменами в середньому виявляється коротшим, ніж у носіїв звичайних імен. Щоб прийти до такого висновку, група американських дослідників під керівництвом Лізи Кук з Університету штату Мічиган проаналізувала близько 3 млн. свідоцтв про смерть, складених в Іллінойсі, Міссурі, Алабамі і Північній Кароліні в період з 1809 по 1970 рік. Так вони з’ясували, що темношкірі мешканці Америки – носії давніх імен жили в середньому на рік більше, ніж ті, кого звали на сучасний і модний лад, типу Джамал або Лакіша.

А все тому, що люди з незвичайними іменами частіше за інших піддаються дискримінації. Їм складніше дається процес отримання освіти, влаштування на роботу чи пошуку фінансування для своїх проектів або досліджень. А люди з біблійними іменами протягом життя частіше займають керівні пости і стрімко просуваються вгору по кар’єрних сходах.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено